Logo

Zenski velosiped Trek

Број на оглас: 3657066 | Објавен на: 05.08.2020, 10:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Женски

Големина на тркало: 26 "

Големина на рам: 18 "

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Servisiran , ispraven ,

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 NT

Потврден огласувач