Logo

Servo pumpa / Серво пумпа -

Број на оглас: 3657105 | Објавен на: 16.09.2020, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Tип на делови: Управниот /Серво /волан

Цена: 50 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Се продава серво пумпа за пежо 206, праќам по карго.

 Aleksandar

Потврден огласувач