Logo

Камин Stove / kamin Stove - гусен

Број на оглас: 3657111 | Објавен на: 16.09.2020, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Се продава камин Stove изработен целосно од гус, користен 7 сезони без оштетувања со 2 големи отвори и плотна. ќумкот е со радијатор и следува со него гратис. се продава поради монтирање на парно. Можен е и превоз од моја страна.

 Aleksandar

Потврден огласувач