Logo

Prasac Прашач

Број на оглас: 3657217 | Објавен на: 05.08.2020, 07:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Продавам прашач а воедно може да се користи и како браздач со ставање на задните пера,комбинирано 2 во 1.
070 340 282

 Кавадарци    Општина:Росоман

Прати Е-Маил

 zoranco

Потврден огласувач