Logo

Citroen xsara

Број на оглас: 3657236 | Објавен на: 29.11.2020, 21:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 950 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava citroen xsara karavan 1998god.plin benzin dizna plin ful ingjeksn klima 3 erbeg centralno i predni elektricni prozorci 4 novi zimski gumi pred 2 meseci smeneto set lamela rebras kais filter za maslo prednica odlicna tel.079 216 223 registrirna do 11 mesec 2020

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 T

Потврден огласувач