Logo

Shitet banes ne afersi te liqenit/ se prodava stan/

Број на оглас: 3657315 | Објавен на: 17.09.2020, 11:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4,5

Квадратура: 116 m²

Греење: Централно

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2018

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Североисток

Адреса: Partizanska trim&lum

Цена: 2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Shitet banese 100m ne afersi te liqenit . Ne katin perdhes orientimi lindje veri . Banesa posedon 4 dhoma 3 dhoma gjumi dhe sallon 40m2 , 2 koridore 2 banja 2 ballkone 1 shpajz . Ka park te madh dhe lojra fmish.
Se prodava stan 100metri od ezeroto vo prizemje . Stanot e nov 4soben 3 spallni i golema dnevna so kujna okolu 40m2, 2 koridori 2 wc so tush 2 balkoni . Ima park i park za deca .

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Gmbh struga

Потврден огласувач