Logo

Baloni za rodenden

Број на оглас: 3657355 | Објавен на: 02.08.2020, 05:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Komplet baloni za rodenden kako na slikata 14 parcinja vo edno pakuvanje.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач