Logo

pribor za jadenje

Број на оглас: 3657400 | Објавен на: 11.08.2020, 14:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pribor za jadenje . Pogoden za lov i ribolov .300 den. parce

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Љубе

Потврден огласувач