Logo

VOLVO 440 2006 Euro5

Број на оглас: 3657508 | Објавен на: 04.08.2020, 22:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


NOVI GUMI
REG DO 11 MESEC
SERVISIRAN
CENA :::: 7000 evra fiksna cena
070 226 376
070 226 376
070 226 376

 Скопје    Општина:Сарај

Прати Е-Маил

 AMIR

Потврден огласувач