Logo

SUZUKI INTRUDER M109R 1800cc-vo besprekorna sostojba!!!

Број на оглас: 3657511 | Објавен на: 13.08.2020, 10:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Вид: Туринг

Година: 2009

Модел: INTRUDER M109R 1800cc

Километри: 15000

Цена: 10.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Motorot e vo besprekorna sostojba,
Cuvan i odrzuvan za svoja dusa,
So pominati 17.000 km,
Bez za beleski!!!

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Blagoja

Потврден огласувач