Logo

Se prodava Audi A6 1997 81KW

Број на оглас: 3657613 | Објавен на: 09.08.2020, 15:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 3.500 €

3.599 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A6 dizel od 1997 godina. Kolata e vo odlicna sostojba.

Motor e 81 kilowati i potrosnjata e mnogu mala.

Cenata ne e fiksna

 Велес    Општина:Градско

Прати Е-Маил

 Anel

Потврден огласувач