Logo

Se prodava plac vo Veles

Број на оглас: 3657618 | Објавен на: 04.08.2020, 09:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 300 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo Veles kaj antenata kaj igralisteto vo tunelot kontakt samo na VIBER 078407247 Martin

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Zlate

Потврден огласувач