Logo

Продавам PlayStation 4 - PS4 Бел - White

Број на оглас: 3657627 | Објавен на: 11.08.2020, 14:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 14.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вид на оглас: Се продава


Продавам сочуван PlayStation 4 - PS4 500GB. Со конзолата идат кабли, 1 џојстик(се уште со целофан) и 3 игри.

Need For Speed Payback (инсталирана)
UFC 2 (инсталирана)
FIFA17 на CD

Дополнително може да се купат и:
FIFA19 - 1300денари
NBA 2K19 - 1500денари
GTA V - 900денари
Mafia 3 - 1300денари

Информации на 079327365

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Stefan 079327365

Потврден огласувач