Logo

AUDI A3 2.0TDI 05 DSG

Број на оглас: 3657669 | Објавен на: 04.08.2020, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


AUDI A3 2.0TDI 140ks DSG AUTOMATIC, 2005GOD , NA REALNI 206.000km , SO FUL OPREMA, PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA, MOZNI ZAMENI CENA 4500eur

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 K&S-AUTO

Потврден огласувач