Logo

GOLF 5 1.9 TDI

Број на оглас: 3657762 | Објавен на: 06.08.2020, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5
God 2007
Km 245..... so servisna istorija
2 kluca
Oprema
Tempomat
Bord kompjuter
6 brzinski menjac
I dr od oprema
Plateni davacki do reg
Za info tel 071/483-695

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач