Logo

Monitor 29" LG 29UM69-GB LED IPS, 2560x1080 UltraWide

Број на оглас: 3657881 | Објавен на: 25.07.2020, 08:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Монитори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava monitor vo odlicna sostojba. Bez dead pixels. Super e za igri.
BEZ ZAMENA!
Poveke informacii: https://www.lg.com/us/monitors/lg-29UM69G-B-ultrawide-monitor

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Anton

Потврден огласувач