Logo

Peugeot 806 zamena za traktor

Број на оглас: 3657900 | Објавен на: 25.07.2020, 09:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 806

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Napraven celosen servis samo registracija fale
Zabeleski karoseriski (poveke sliki na viber) poveke informacii i komentari na telefon 075-283-773
Ponudi za zamena na viber 072-253-885
Zamena za traktor nad 45konja so moja doplata

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ivan

Потврден огласувач