Logo

Seat Ibiza 1.4 so atestiran plin - odlicna!

Број на оглас: 3657980 | Објавен на: 08.08.2020, 13:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2004

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e sega registrirano, napraven golem servis, pred 10 000 km smenet set lamela, potisna, plinskiot ured servisiran pred 6 meseci. Kolata ima klima, centralno zaklucuvanje, elektrika na prozori.kupena vo MK.

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач