Logo

TOUAREG 3.0TDI V6 2006/5 AVTOMATIK

Број на оглас: 3658097 | Објавен на: 22.11.2020, 14:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touareg

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 7.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava TOUAREG 3.0TDI V6 2005 AVTOMATIK dzipot e vo super sostojba motor menuvac amortizacija karoseriski prva farba so 20ki felni Novi

SERVISIRAN redovno
REGISTRIRAN do 12.2020

Cena 8000evr ZAMENA
KES DRUGA CENA

MOZE ZAMENA golf 5 leon bmw 320d audi a4 passat i doplata

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 J E T

Потврден огласувач