Logo

Bas Gitara Jay Turser Precision

Број на оглас: 3658102 | Објавен на: 10.08.2020, 18:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.500 МКД

10.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Басот е во одлична состојба. Цената е последна!

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Михаил

Потврден огласувач