Logo

Audi A6 3.0 TDI 245ks Quattro 2012

Број на оглас: 3658167 | Објавен на: 07.08.2020, 18:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 180 kw / 245 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Километража:118000 km(100% со гаранција за километри во нотар)Целосна сервисна историја до послефен километар.
Возилото е во одлична состојба без ниту една најмала маана може слободно да се провери во овластен сервис или сервис по ваша желба.Се работи до последно копче.
-Три клучаОригинанла сервисна книшка.
Опрема:
-Навигација AUDI MMI 8'' (цд,мп3,аух,блутут,usb)
-F1 на волан
-Меморија на седишта
-Темпомат
-Лед дневни свертла
-Dymanic Drive Xenon -Bi Xenon
-Кожен салон
-Електрика на седишта
-Борд Компјутер
-Кожен спорт мулти серво волан со команди
-Алу Фелни S-LINE Оригинал
-Електрика на ретровизори
-Електрика на прозорци
-АБС
-ЕСП
-12х Airbags
-Isofix
-Магленки пратечки во кривина
-Фабрички Аларам
-Фрижидер во ладица
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

Огласи од: Lux Auto Centar

Lux Auto Centar

Струга

Станете Премиум член

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 A

Потврден огласувач