Logo

СЕ ПРОДАВА СТАРА КУКА ВО ЦЕНТАРОТ НА НЕГОТИНО !!!

Број на оглас: 3658203 | Објавен на: 09.08.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 110 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 370 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Година на градба: 1956

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: ул. Питу Гули 17

Цена: 25.500 €

26.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава стара кука во центарот на Неготино. Моментално е вон употреба.
Се прифака и компензација за стан со доплата од едната страна во зависност каков е станот.
Доколку имате подетални прашања ве молам контактирајте.

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Tase

Потврден огласувач