Logo

СЕ ПРОДАВА ЛАГ ДО РЕКАТА ВАРДАР (НЕГОТИНО) !!!

Број на оглас: 3658250 | Објавен на: 04.08.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 10000 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 11.000 €

11.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава лаг до реката Вардар со површина од 10 декара. Може да се искористе за насади а и за градење на викендица. Исто така богат е и со дрво багрем кој може да се користи.

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Tase

Потврден огласувач