Logo

Man TGX 440

Број на оглас: 3658330 | Објавен на: 25.09.2020, 20:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Kamionot e 2008 godina i e vo super sostojba
Poveke info na viber: 071253081 Blaze

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач