1 / 12
Passat 1.9TDI
По Договор
24.07.2021 20:52

Пробиштип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Passatot e vo odlicna sostojba.
Vredi da se vidi!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

WV
Потврден огласувач
075382262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам