Logo

Norica Phantom GRS 5.5

Број на оглас: 3658377 | Објавен на: 01.08.2020, 20:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 330 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Вид на оглас: Се продава


Koristena 3 meseci ima ispukano edna kutija dijaboli 5.5 mm 275 m/s plus optika norica 4x40

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 kiko

Потврден огласувач