Logo

Jugo 45

Број на оглас: 3658423 | Објавен на: 09.08.2020, 12:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: 45

Година: 1989

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 18.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Jugo 45 .izvonreden motor .menuvan so 40 000 minato i skolka solidna.registrirano do 22 .07.2021 god.

 Радовиш    Општина:Конче

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач