Logo

AUDI A3 DIZEL 2.0 S-Line 2009 god

Број на оглас: 3658544 | Објавен на: 24.09.2020, 23:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 7.490 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audi a3 s-line dizel, so servisna kniga I orginalni km, zacuvano mnogu full oprema 2009 godina,registrirano kako novo
Tel 070210818

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 ZORAN