Logo

Cel ili na delovi C180 078268198

Број на оглас: 3658570 | Објавен на: 21.09.2020, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 180

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 84 kw / 114 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 11 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Na delovii 078268198

 Sejdo

Потврден огласувач