Logo

radio za kola

Број на оглас: 3658600 | Објавен на: 20.09.2020, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / МP3/4/5 плеери и iPod

Вид на оглас: Се продава


novi radia za avtomobil
Mp3 usb tadio 900 denari
mp3 usb blutut 1000 denari
mp5 usb sd karta 4.1 inc ekran 2500 denaari
mp5 so 7 inci ekran 2500 ден
mozi da poglednete podetalno na Extra Shop Mk na fb
https://www.facebook.com/Extra-Shop-Mk-100495878413577

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач