Logo

Apartman Mavrovo

Број на оглас: 3658648 | Објавен на: 29.09.2020, 12:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 36 m²

Греење: Струја

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Луксузен

Лифт: Да

Година на градба: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Stanben kompleks mavrovo

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava aprtman 36m2 vo stanben kompleks Mavrovo 150m do ski centar.Kompletno namesten.Spalna,dneven prestoj.kujna i banja.Klima inverter.kabelska i internet.kapacitet 4 lica.
Minimum dve nokevnanja.cena po dogovor.
Kontakt 077 751 535
Viber + 1 917 856 9060
E-mail ivicabeleff@yahoo.com

 Гостивар    Општина:Маврово и Ростуша

Прати Е-Маил

 ####

Потврден огласувач