Logo

AUDI A7 Neuvezuvana

Број на оглас: 3658673 | Објавен на: 29.09.2020, 22:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: А7

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 180 kw / 245 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 21.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi, kupena i servisirana vo Porshe Makedonija
Kolata e vo fantasticna sostojba

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач