Logo

Detsko tocace

Број на оглас: 3658719 | Објавен на: 06.08.2020, 23:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Tocaceto e malku koristeno, kupeno od blago berti 4000 denari. Mozi da se izvadi dodatokot za senka i da bidi samo sediste

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач