Logo

OPEL ASTRA SPORTS TOURER Ecoflex NOVA!!!2014g.

Број на оглас: 3658729 | Објавен на: 11.08.2020, 10:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 8 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


PREZACUVANO VOZILO
SE SO DOKUMENT
KOMPLET SERVIS
NOVI GUMI
APTEKA E SE NOVO
NE E PROMATARSKA KOLA....
KUPENA LICNO ZA SVOJA DUSA
PROVERKA KADE SAKATE...
SLIKITE KAZUVAAT SE...
VE MOLAM SAMO SERIOZNI MUSTERI
KOI ZNAAT STO E KVALITETNO VOZILO
TEL.070 452 720

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 TDI

Потврден огласувач