Logo

Bandazi / Бандажи aluminiumski

Број на оглас: 3658759 | Објавен на: 26.07.2020, 11:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: Останато

Ширина на бандаж: 7J

Број на дупки во бандаж: Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: Останато

Ширина на гума: Останато

Висина на гума: Останато

Дијаметар на гума: Останато

Цена: 100 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Aluminiumski bandazi 15ki
Cena 100euro.
Za poveke info javetese
070 353 123

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Ace