Logo

Yugo 55

Број на оглас: 3658854 | Објавен на: 07.08.2020, 17:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: 55

Година: 1990

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 33 kw / 45 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Super sostojba prva farba nema gnilo

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач