Logo

SE IZDAVA NOV NE KORISTEN STAN NAMESTEN

Број на оглас: 3658986 | Објавен на: 14.08.2020, 08:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југоисток

Адреса: Vladimir Polozanovski

Цена: 200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


SE IZDAVA STAN 50M2 SO EDEN BALKON KOMPETNO NAMESTEN POZADI TRGOVSKI BUNJAKOVEC NA PRVI SPRAT

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 oliver

Потврден огласувач