Logo

Traktor Fiat 640 4x4 duplak

Број на оглас: 3659267 | Објавен на: 18.09.2020, 08:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava FIAT 640 4x4 64 konju vo ispavna sostojba , moze zamena za pomal traktor.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач