Logo

Аголна гарнитура

Број на оглас: 3659357 | Објавен на: 29.07.2020, 17:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Аголна гарнитура со лежај за спиење.
Број за контакт: 076/483-700

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Pero

Потврден огласувач