Logo

Купувам гаража

Број на оглас: 3659422 | Објавен на: 25.11.2020, 12:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 100 m²

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Гаражи

Вид на оглас: Се бара


Купувам гаража тврда градба во Крива Паланка
Локација небитна
Единствен услов е чист имотен лист 1/1
Предност има гаража во која има канал, вода и струја.
Сериозни понуди само на вибер.
Напомена сликата е ставена за внимание!

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач