Logo

SCANIA R500

Број на оглас: 3659432 | Објавен на: 27.07.2020, 00:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Scania R500 V8
2008 Godina
Registirano do 10 mesec.
Adr Oprema

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Liljana

Потврден огласувач