Logo

Апартман "Bellevue" Св.Николе Центар

Број на оглас: 3659450 | Објавен на: 27.07.2020, 00:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1,5

Квадратура: 1 m²

Греење: Струја

Спрат: Поткровје

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2018

Година на реновирање: 2020

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Центар

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ИНТЕРЕСНО ! ! !
Сега се издава апартман за краток престој, лоциран во центарот на Св.Николе.
Располага со:
Lounge,
Балкон,
Ладна кујна,
Апарат за кафе,
ТВ со кабелска,
Тоалет
Информации на телефон: 071383-082
Цена - ДОСТАПНА, МНОГУ ПОВОЛНА !

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач