Logo

MERCEDES E 220 # DIZEL _ KLIMA ) AVTOMATIK #

Број на оглас: 3659717 | Објавен на: 07.08.2020, 13:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


mercedesot komplet e servisiran /// 4- novi gumi - /// ZA PODETALNI INF - 078 - 408 - 486 - /

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 slava@gmail.com

Потврден огласувач