Logo

Samsung Galaxy J7 2017

Број на оглас: 3659780 | Објавен на: 02.08.2020, 14:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy J7 2017

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 6.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Raboti na site mrezi, sledi so polnac.

 Enver

Потврден огласувач