Logo

Samsung Galaxy J7 2015

Број на оглас: 3659782 | Објавен на: 02.08.2020, 14:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy J7 2015

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 1,5 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Raboti na site mrezi, sledi so polnac.

 Enver

Потврден огласувач