Logo

Samsung Galaxy J5 2017, full pack

Број на оглас: 3659784 | Објавен на: 02.08.2020, 14:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy J5 2017

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Raboti na site mrezi, sledi vo kompletno pakuvanje.

 Enver

Потврден огласувач