Logo

Se prodava PS 4 (Play station 4)

Број на оглас: 3659969 | Објавен на: 04.08.2020, 18:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вид на оглас: Се продава


Se prodava PS 4 ,500GB ,so eden dzoistik. PS 4 e kupen vo Telekom pred godina i pol i e vo odlichna sostojba

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Дуле

Потврден огласувач