Logo

Борова обла граѓа и керамиди

Број на оглас: 3660042 | Објавен на: 27.07.2020, 16:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Се продава обла борова граѓа и керамиди.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Blagojce

Потврден огласувач