Logo

CITROEN C4 PICASSO 1.6HDI 80KW 7SEDISTA REG CELA GODINA

Број на оглас: 3660073 | Објавен на: 04.08.2020, 06:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4 Picasso

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.299 €

3.399 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM CITROEN C4 PICASSO 1.6HDI 80KW 109KS SO FULL OPREMA.ODLICEN MOTOR I KAROSERIJA. REGISTRIRANA CELA GODINA DO 04.08.2021.MOZE I ZAMENA ...

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 DRAGI

Потврден огласувач