Logo

Mi 8 Lite 4GB ram 64GM memory

Број на оглас: 3660087 | Објавен на: 02.08.2020, 12:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Xiaomi

Модел: Mi 8 Lite

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 8.500 МКД

9.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava perfektno socuvan Xiaomi Mi 8 Lite 4gb ram memorija i 64gb internal memory. Kupen pred 6 meseci vo perfektna sostojba, i so full pakovanje kako sto e kupen. Bez zameni. 071 223 035

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Viktor

Потврден огласувач